Іршавчанам пропонують для обговорення план благоустрою Іршавської ОТГ

Опубліковано .

У сучасному суспільстві благоустрій міста відіграє чималу роль. Адже дотримуючись правил Іршава може стати ще привабливішою та красивішою
 
Як зазначають  розробники: «Прийняття такого плану є важливим, адже він регламентує співіснування жителів громади, бізнесу і влади, розмежовує права та обов'язки. 
Важливо, щоб кожен усвідомлював важливість дотримання цих правил, за якими давно живе весь цивілізований світ.»

Неодноразово організовувались суботники та різноманітні акції, тож громадяни не на словах знають, яких зусиль потрібно докласти щоб ту чи іншу територію привести до ладу і зараз хочеться щоб люди розуміли, що чисто не там, де прибирають, а там де не смітять.
 
Наразі проект має пройти громадське обговорення та погодження відповідної комісії Іршавської міськради, а після внесення доповнень пройти затвердження на сесії Іршавської міської ради.
 
Ви також можете долучитись до обговорення, внести свої зауваження та пропозиції у коментуванні.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 # ІІІІІІІ 05.09.2017, 10:17
Будь ласка, продовжіть тротуар по вулиці Шкільна( від районо до школи). Там не багато роботи(15 метрів тротуара), а користь буде дуже велика, не треба дітям буде два рази переходити дорогу йдучи у школу. Також уже пора зробити біля школи пішохідні переходи і поставити відповідні знаки.
Відповісти
 
 
0 # ІІІІІІІ 06.09.2017, 11:33
Адмін, де моя вчорашня пропозиція про тротуар??? Обясніть як долучитися до обговорення, якщо ви не публікуєте коментарії?????
Відповісти