Ліквідація наслідків негоди в Іршаві.

Опубліковано .

Остання доба на Закарпатті багата на грози та зливи. Внаслідок чого, порив вітру зламав дерево в Іршаві, яке впало на залізно-дорожній міст біля центрального парку. 
Завдяки спільній роботі працівників Гірського пошуково-рятувального відділення м. Іршави аварійно-рятувального загону спеціального призначення ДСНС України в Закарпатській області Лисовського Віктора, Скраля Василя, Повх Мирослави  та працівників комунального підприємства «Тепло-Місто» (керівник Ольга Чедрик)  дерево було розпиляно та прибрано з русла річки та мосту, а пішохідна зона звільнена для проходу містян.
Чимале обурення визвала поява у руслі річки Іршавка туші свині. Очевидно хтось із жителів , які живуть вище за течією замість того аби закопати мертву тварину вирішив облегшити собі роботу та викинув тушу в річку, чим наразив на чималу небезпеку жителів міста та жителів сіл, через які протікає річка. 
У зв'язку з виявленням у районі АЧС, просимо жителів міста та прилеглих сіл утилізувати мертвих тварин згідно санітарних норм та повідомляти відповідні служби.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити