У Іршаві вандали знову побили ліхтарі

Опубліковано .

       Вихідними у Іршаві вандали побили ліхтарі, які знаходяться біля пам'ятника борцям за незалежність та героїв АТО. Ліхтарі розбивають тут не вперше. Міська рада постійно проводить заміну світильників.

       Раніше схожа картина була на центральному мості. Але було прийнято рішення замінити великі колби на дещо менші ліхтарі. 
       Разом з тим постійно з'являлись "герої" яким заважали красиві молоді сакури, на щастя їх вдавалось зловити на гарячому і вони відшкодовували збитки.
       Не менш цинічно по відношенню до оточуючих ставляться люди, які спалюють сухе листя. Кожну весну та осінь містяни займаються самоліквідацією сміття та сухих чагарників шляхом спалювання, чим піддають великому ризику поширення вогню на більшу територію, а люди які страждають на алергію потерпають від такого свавілля.  Законодавчо, спалювати сухе листя заборонено.
       Відповідна комісія Іршавської  міської  ради постійно реагує на дані порушення закону і згідно статті 152  адміністративного кодексу України вживає передбачені законодавством заходи.
       Переконливо просимо іршавчан не  порушувати правил благоустрою територій населених пунктів.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити