Відбулось ІІ пленарне засідання ІІІ позачергової сесії VIII-го скликання Іршавської міської ради.

Опубліковано .

Як і заплановано на попередньому засіданні, на цьому обговорювались зміни видатків загального та спеціального фонду міського бюджету. Серед важливих питань були також земельні та питання преміювання педагогічних, медичних та інших працівників ДНЗ     м. Іршава та с. Собатин.
 
 По питаннях внесень змін до міського бюджету на 2017 рік  виступила головний бухгалтер М. В. Білей. Вона роз'яснила присутнім депутатам розподілення та спрямування коштів на різноманітні чергові та позачергові роботи. А саме:
-         капітальний ремонт та утеплення  фасаду ДНЗ №2;
-         поточні ремонти вулиць, тротуарів та прибудинкових територій;
-         виділення коштів для ФК "Бужора";
-         ремонт приміщень міськради.
Напередодні всі питання бюджету були обговорені на засіданні бюджетної комісії. Після розгляду комісії проекти рішень із пропозиціями  винесені на розгляд депутатів і були прийняті без змін.
Однак жваву дискусію викликало питання преміювання педагогічних, медичних та інших працівників ДНЗ Іршавської ОТГ. Депутат міської ради Юрій Примич запропонував перенаправити кошти з преміювання на інші потреби садків (купівлю інвентаря) . Однак, як зауважили присутні, таке рішення суперечить прийнятому  депутатами міськради на початку поточного року. Адже кошти для преміювання закладаються у фонд заробітної плати ще на початку року, а це захищена стаття і тому використовувати їх на інші потреби  незаконно та було б і несправедливо  по відношенню щодо працівників ДНЗ. Міський голова поставив на голосування рішення про преміювання педагогічних, медичних та інших працівників ДНЗ м. Іршава та с. Собатин, яке підтримали 18 депутатів, а 6 утрималися. Таким чином рішення було прийнято а пропозиція депутата Ю. Примича відхилена.
Також депутатами було прийнято рішення про виділення коштів для преміювання працівників ДНЗ с. Лоза.
Земельні питання озвучував секретар міської ради Михайло Рацин. Більшість питань були одноголосно прийняті депутатами, та все ж  деякі рішення викликали додаткові питання. По таких пунктах, зокрема щодо заводу «Іршавремверстат» було прийнято рішення доопрацювати питання у відповідній земельній комісії та винести на громадське обговорення, а вже потім знову подати  на сесію Іршавської міської ради.
На завершення міський голова запропонував всім присутнім ознайомитись з проектом пам’ятника від ковалів кузні "БК", який присвячений жертвам голодомору. Було запропоновано встановити меморіал біля церкви Петра і Павла, в центрі міста.
Варто відзначити, що на позачергову сесію завітали новий очільник Іршавського відділення Хустського відділення Національної поліції України Віктор Ребрей та прокурор Іршавського відділення прокуратури Богдан Перець.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити