В Іршаві встановлять композицію жертвам голодомору

Опубліковано .

Нещодавно в міській раді відбулася зустріч голови міста з ковалями майстерні «БК» Олександром  Кормошем, Андрієм Бричем та майстром з обробки мармуру Анатолієм Ковальчуком.  Розмова велася  стосовно встановлення композиції жертвам Голодомору.

      Обговорення, погодження ескізів та місце встановлення пам'ятника, були узгоджені на міськвиконкомі та сесії міськради.
     Композиція складається з образа Божої Матері з немовлям у центрі, а перед нею ще одна композиція із колосків пшениці, гілки калини та квітів маку, все огорнуте двома людськими руками. По обидва боки будуть розташовані інформаційні щити. Автором ідеї є Андрій Брич, за його словами головна мета створення цього знаку це співчуття та скорбота за всіма людьми, які померли в період Голодомору.
    Шляхом обговорення стосовно місця встановлення композиції було вирішено  що найкраще місце біля Петро-Павлівського храму на пл. Народній. На даний час роботи будуть вестися безпосередньо на місці встановлення. Постамент під композицію зобов’язався зробити з мармуру Анатолій Ковальчук.
        Відкриття пам'ятника заплановано на 25 листопада у День пам'яті жертв голодомору.
Минулого року ковалі кузні "БК" стали авторами найбільшого в Україні кованого герба, що розміщений у сквері «фонтану єднання» на площі. Його урочисто відкрили на святкуванні Дня міста. 

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити