Земельні питання розглядали на виїзному прийомі керівництва юстиції Закарпаття

Опубліковано .

Вчора в приміщенні Іршавської міської ради проводили виїзний прийом начальник головного територіального управління юстиції в Закарпатській області Натуркач Руслана Павлівна та директор регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області Попадинець Юрій Васильович.
Головні питання,  з якими зверталися громадяни стосувалися захоплення землі на виїзді з м. Іршава у напрямку с. Сільце (біля АЗС "ОККО"). Іршавчан просто поставили перед фактом про те, що земля їм не належить. При цьому, виділяючи у власність землю, Держгеокадастр не звернув увагу ні на генеральний план міста, ні на думку людей що десятками років користуються даною землею. Численні звернення до різних інстанцій не дало результату, людям приходили відмови. 
Як повідомив староста села Лоза, яке входить до Іршавської ОТГ,  що майже така ж ситуація і у них в селі. До уваги не береться навіть те, що обманутою є мати загиблого воїна АТО.
Представники юстиції уважно вислухали містян, переглянули наявні в них документи, та запропонували допомогу у вирішенні даного питання. Зокрема, було вирішено, що людям, які користуються даною землею буде надано адвоката. Він в свою чергу детально вивчить всі деталі справи, збере всі  наявні документи для подання до суду.
По завершенні зустрічі міський голова звернувся з проханням до Руслани Павлівни надати письмові роз’яснення щодо необхідності погодження з міською радою при виділенні земель за межами Іршави, що покриті генеральним планом, необхідності проведення громадських обговорень при зміні цільового призначення земель та законності рішень суду щодо зобов’язання затвердити  розроблені не замовником детальні плани територій.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити