Всеукраїнський день дошкілля в Іршавській ОТГ

Опубліковано .

     Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті.

     Для Іршавської міської ради стало доброю традицією з нагоди свята Всеукраїнського дня дошкілля вітати всіх працівників ДНЗ безпосередньо в їхніх закладах. 
     Так і цього року очільник міста відвідав вчительські колективи ДНЗ Іршавської ОТГ і особисто привітав всіх зі святом. Також він подарував всім колективам традиційну каву від Народного депутата України Павла Балоги. 
     Хочеться відмітити що депутати міськради теж приєдналися до привітань шляхом прийняття рішення про преміювання всіх працівників дошкільних закладів Іршавської ОТГ в тому числі й с. Лоза.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити