Зустріч директорів шкіл та завідувачок ДНЗ Іршавської ОТГ з керівництвом міста

Опубліковано .

Вчора у міськраді пройшла традиційна зустріч директорів шкіл та завідувачок ДНЗ  Іршавської ОТГ з керівництвом міста.
Як завжди, на зустрічі, обговорювались нагальні потреби шкіл та частково розглянули перспективи роботи загальноосвітніх закладів з 1 січня 2018 року.
Враховуючи жваве обговорення в мережі інтернет браку книг в школах, директори зауважили, що якщо проблема і існує, то вона не головна і не така критична. На навчальному процесі це практично не відображається. 
Та все ж на нараді було запропоновано директорам шкіл надати потребу у необхідних підручниках. 
Але головна тема зараз для шкіл – підготовка до зимового періоду. У деяких закладах потрібно провести утеплення тепло-траси, додатково перевірити систему опалення, здійснити заміну насосних станцій, виконати частковий ремонт  дахів на котельнях. 
В процесі обговорення освітнім закладам дали зелене світло у розробленні проектів з будівництва чи покращення навчального процесу шляхом реконструкції та капітального ремонту приміщень. Головне – наявність готового проекту.  Адже у школах, де проектна документація буде готова – роботи розпочнуть першочергово. 
Зауважено було й на пожежній безпеці. Трагедія, яка минулого тижня сколихнула всю Україну, закликає додатково подбати про безпеку у загальноосвітніх закладах та ДНЗ. Як запевнили керівники шкіл, заклади обладнані вогнегасниками та планами-схемами евакуації на випадок надзвичайної ситуації. Однак було підмічено,  що на наступний рік необхідно  обладнати школи автоматичними системами оповіщення при пожежі.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити