ПРИЄМНА НОВИНА ДЛЯ ІРШАВСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Опубліковано .

        Сьогодні стало відомо, що Іршавська ОТГ серед вісімнадцяти ОТГ України, які отримають гранти загальною сумою 2,2 млн гривень на впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності. 
        Отримання грантів стало можливе завдяки Програмі «U-LEAD з Європою» та проектів, що виконуються за дорученням уряду Німеччини.
         Коментуючи результати проведеного конкурсу Іма Хренова-Шимкіна, заступник керівника проекту «Реформа в сфері енергоефективності України», сказала: «Наша команда отримала і обробила 90 заявок від ОТГ на отримання грантів з підвищення енергетичної ефективності. Це вказує на велику зацікавленість громад України підвищувати свою спроможність керувати енергоресурсами. Спираючись на європейський досвід, ми можемо стверджувати, що цілком можливо зменшити витрати на енергоресурси у два рази в найближчий перспективі. І ми раді, що наш Проект допоможе ОТГ у цьому».
         Ініціатором та виконавцем грантової заявки став заступник міського голови Олександр Куртинець.
         Іршавська об'єднана територіальна громада таким чином має змогу отримати можливість запровадження системи щоденного моніторингу споживання енергоносіїв бюджетних закладів громади.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити