Зустріч з учасниками бойових дій які воювали на Сході України.

Опубліковано .

Сьогодні у міськраді пройшла зустріч учасників бойових дій та керівництва міста. 
Жителі міста пам'ятають про героїв, завдяки яким маємо мирне небо над головою та можемо святкувати урочисті події, серед яких й День Іршави.
З нагоди святкування 676-ї річниці з дня заснування міста було проведено зустріч з учасниками бойових дій які воювали на Сході України. 
На зустрічі були присутні практично всі ветерани АТО міста Іршава.
Обговорювались проблемні питання, з якими військові зіштовхуються після повернення з зони бойових дій. Серед таких були названі проблеми з правлацетуванням, отримання  пільг, виділення земельних ділянок, та інші.
‌По мірі можливості міська рада намагається вирішувати ці проблеми та максимально надавати допомогу учасникам бойових дій. Було погоджено, що міська рада спільно з ветеранами АТО звернеться до Облдержгеокадастру з проханням задовільнити заяви на виділення земельних ділянок воякам  Іршавської ОТГ.
‌Після конкретної ділової розмови міський голова щиро привітав присутніх з днем міста Іршави і  на завершення учасники АТО отримали святкові подарунки від міської ради та ПП з с. Ільниця пані Пузирної А.П.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити