Зустріч з керівництвом Держгеокадастру

Опубліковано .

У вівторок, 3 жовтня, у міськраді відбулась робоча зустріч міського голови з начальником  Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Мельничук Світланою  Сергіївною, її першим заступником Якубцем Василем Юрійовичем, заступником начальника – начальником Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Голубом Іваном Мирославовичем, начальником відділу в Іршавському районі Головного управління Держгеокадастру  Терпаєм Василем Васильовичем.

На зустрічі обговорювались наболілі для міста проблемні питання та шляхи їх вирішення. Зокрема – про розподіл земель в районі АЗС «Окко», урочища «Ставліш», на території с. Лоза (в контурах, де проводяться змагання кубку України з мотокросу), про виділення земельних ділянок жителям громади – учасникам АТО та ряд інших питань.
На нараді було дано доручення п. Голубу І. М. провести перевірку щодо законності розподілу земель, що передбачені генпланом міста для багатоповерхівок в районі АЗС «ОККО», відповідності розташування і призначення виділеної земельної ділянки в урочищі «Ставліш» землям сільськогосподарського призначення та інше. Зустріч пройшла по діловому, з бажанням досягти максимальних результатів у вирішенні проблемних питань та прохань і запитів іршавчан.
Приємно здивували конкретні рішення і бажання якомога скоріше і в повному об’ємі вирішити спірні питання  начальником  Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Мельничук Світланою  Сергіївною. Сподіваємось, що нарешті вирішення цих та інших складних земельних  питань зрушиться з місця.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити