У неділю відбулася нова для міста подія – перша повноцінна екскурсія містом

Опубліковано .

     Таку ідею  нещодавно запропонував міському голові професор Федір Шандор. Як і було обговорено, в день святкування Дня міста, першу неділю жовтня, було проведено екскурсію визначними місцями Іршави. 

       Всіх охочих Федір Федорович радо вітав біля сонячного годинника. Розпочалась екскурсія з короткого ознайомлення з містом, походження назви Іршава, потім всі перейшли до найбільшого в Україні кованого герба міста.
      Варто зазначити, що Іршавський герб один з двох Гербів Західної України, на якому не змінили оригінальний вигляд. Символи на гербі вказують на те, що Іршава мала вагомий статус у давні часи, мала прихильність корони, торгувала рибою та мала можливість торгувати деревиною. 
      Найцікавіше було у сквері Ілошво де  поховані три нащадки засновників міста. Федір Шандор детальніше розповів про розвиток Іршави у різні періоди від заснування і до набуття Іршавою статусу міста.
     Було запропоновано, що екскурсії раз на місяць проводитиме директор Іршавського краєзнавчого музею Андрій Світлинець. Детальніше про екскурсії будемо повідомляти додатково.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити