Засідання депутатських комісій Іршавської міської ради комісій

Опубліковано .

Днями у міськраді відбулося спільне засідання депутатських  комісій та голів фракцій з питань соціально-економічного розвитку міста в жовтні-листопаді 2017 року.

На засіданні погоджували поточні фінансові питання. Зокрема, нарешті міська рада отримала кошти від акцизного збору і якщо за підсумками 10 місяців буде перевиконання бюджету потрібно  погодити їх поточний розподіл. Було погоджено, що поки погода дозволяє, можливі роботи по поточному ремонту вулиць Залізничної та Шкільної. Будуть завершені роботи по благоустрою  прибудинкових територій (асфальтування)по вулиці Шкільній № 29, котрі були призупинені через брак коштів. Також було вирішено виділити кошти для закупівлі засобів протипожежної безпеки та медичних аптечок для закладів освіти Іршавської ОТГ та інше.

Того ж дня відбулося засідання комісії з питань освіти, соціального захисту населення, культури, молоді та спорту, яка відвідала ДНЗ Іршавської ОТГ, щоб оцінити стан поточних косметичних ремонтів, на які міська рада виділяла кошти влітку, заодно члени комісії привітали колективи з днем працівників ДНЗ.

На засіданні радились, якою має бути майбутня структура системи освіти ОТГ. В цілому до неї після першого січня належатимуть 6 шкіл та 6 садочків. Варіантів, як саме вирішити це питання, обговорюється багато, та наразі є ідея створити окремий Іршавський відділ освіти при Іршавській міській раді із відповідними спеціалістами, котрі будуть відповідальними за певні ділянки роботи. Тоді створяться додаткові робочі місця та питання освіти в Іршаві буде сфокусовано в одній установі. Адже в цьому полягає ідея децентралізації, щоб громада розпоряджалася власними коштами та розвивала інфраструктуру і розвивала бюджетні установи які їй належать.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити