Засідав виконавчий комітет

Опубліковано .

      11 жовтня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Іршавської міської ради. 
На початку засідання голова міськради виконав дві приємні місії. Подякою міської ради було відзначено Матішинця Ярослава та творчу майстерню «ArtЕvent» за співпрацю з міською радою в організації та проведенні 676 річниці створення міста Іршава та за поданням Іршавського військомату було нагороджено грамотою міськради солдата запасу Лендела Андрія.

 

     Всього на розгляд комітету було висунуто  16 питань з різних галузей життєдіяльності міста. Розглядались питання пільгового відвідування дитячого садочку дітьми учаників АТО та з багатодітних родин, надання дозволу на збір вихідних даних для добудов у квартирних будинках та облаштування входу в торгівельні приміщення коопунівермагу, дозволи на розміщення торгівлі у місті.
     Також було розглянуто питання проведення робіт на шляхах місцевого значення та вулицях міста, проведення громадського обговорення стосовно назви  нової вулиці їм. Ю. Соколачко та перейменування існуючої вулиці ім. Ю. Соколачко у Іршаві.
    Розглянули звернення митців, про встановлення галереї бюстів видатним діячам історії, науки і культури, уродженцям Іршавщини у центрі міста.
   Майже по всіх питаннях були прийняті позитивні рішення, після чого, згідно чинного законодавства  їх буде винесено на розгляд чергової сесії міськради.
     Щодо перейменування вулиці та встановлення погрудь було вирішено провести громадські обговорення.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити