Поважний ювілей

Опубліковано .

       Вже стало традицією, яку постійно підтримує  Іршавська міська рада спільно з районною радою ветеранів – вітати  ветеранів-ювілярів. Будь-який ювілей – це завжди гарна та приємна подія.
Сьогодні 13 жовтня 2017 року свій поважний 95-річний ювілей відзначив житель Іршави  – Маргіта Павло Васильович. До речі найстаріший чоловік Іршави.

               Зі словами поздоровлення до нього завітали міський голова, який вручив ювіляру грамоту, квіти та солодкі подарунки. Голова районної ради ветеранів Петро Васильович Король та голова первинної організації ветеранів Іршави Берегій Ігор Євгенович від свого імені та від імені голови Іршавської районної ради Віктора Андрійовича Симканинця також вручили ювіляру грамоту та грошову премію.
       Вони привітали ювіляра щирими та теплими словами, побажали здоров’я, благополуччя, довгих років життя. Іменинник та його сім’я були дуже зворушені відвідинами та приємними словами і щиро подякували за привітання.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити