Пам'ятник жертвам Голодомору в Іршаві

Опубліковано .

     Як і було анонсовано раніше, у Іршаві почали встановлення пам’ятника  жертвам Голодомору
     Напередодні Дня міста, комунальною службою міста було розчищено територію біля церкви в центрі міста, зокрема викорчовано  дерева та прибрано сміття.
   Сьогодні приступили до роботи. Розпочали з монтажу основи для пам’ятника. Роботи планують завершити до кінця жовтня.
 

     Нагадаємо, що при  обговоренні , погодженні ескізів та виборі місця встановлення пам'ятника, були також враховано думку на міськвиконкому  та депутатського корпусу.
Композиція складатиметься з образа Божої Матері з немовлям у центрі, а перед нею ще одна композиція із колосків пшениці, гілки калини та квітів маку, все огорнуте двома людськими руками. По обидва боки будуть розташовані інформаційні щити. Автором ідеї для міста став іршавчанин Андрій Брич.
      Головними виконавцями - наша майстерня  Ковальська майстерня "БК". Керівники якої взяли на себе всі фінансові витрати на матеріали. Сама ж ідея була запозичена з памятника жертвам голодомору у Києві на Михайлівській площі біля Михайлівського Золотоверхого монастиря.  Авторами київського пам'ятника є скульптор Василь Євдокимович Перевальський та нині вже покійний архітектор Микола Іванович Кислий . Ковалі кузні "БК"" зв'язуватись з Василем Перевальським, аби він погодився з використанням його ідеї та уникнути плагіату, адже  робота буде виконана дещо в іншому стилі. На останок додав, що ковалі йому добавляють ще дуже багато здоров'я та років життя користуючись його ідеєю. Раніше він вже надавав  точні розміри один до одного  пам'ятника що у Києві в Канаду, а саме Торонто. Там зробили точну копію пам'ятника як в Києві.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити