Засідання комісії по визначенню стану експлуатаційного утримання вулично-дорожньої мережі

Опубліковано .

Сьогодні в міськраді відбулося засідання комісії по визначенню стану експлуатаційного утримання вулично-дорожньої мережі міської об’єднаної територіальної громади.
Комісія складається з представників міськради, старостів сіл Лоза та Собатин, керівників підприємств «Тепло-Місто», Іршавської філії «Райавтодор» та представників підрозділу поліції, що відповідає за безпеку дорожнього руху.

 
На засіданні було обговорено стан вулично-дорожньої мережі Іршавської ОТГ та її надійність експлуатації в зимовий період.
Також було вирішено виїхати безпосередньо на найбільш проблемні ділянки доріг для їх обстеження. Після того скласти відповідні акти і матеріали  надати на розгляд та затвердження міськвиконкому. 

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити