Порядок встановлення тимчасових конструкцій розглядали на черговому засіданні комісії

Опубліковано .

Минулого тижня у міськраді засідала комісія, яка вивчала законність встановлення мафів, білбордів та сітілайтів на території міста. Ініціаторами перевірки законності встановлення МАФів та білбордів виступили депутати Іршавської міської ради Віталій Собко та Юрій Примич.

Раніше, комісією було виявлено 14 МАФів,  38 білбордів та 29 сітілайтів. Як і очікувалось, більшість підприємців не мають жодних дозвільних документів на встановлення конструкцій.
Було прийнято рішення утворити тимчасову контрольну комісію, адже та комісія яка наразі діє, має тільки право дорадчого голосу. Тимчасова контрольна комісія матиме ширші права, і може виносити рішення обов’язкові до виконання. 
Основними завданнями комісії запропоновано вважати:
- розробку та винесення на розгляд сесії міської ради Порядку розміщення МАФів на території ОТГ; 
- приведення до вимог чинного законодавства розміщення існуючих МАФів на території ОТГ.
На комісії були присутні заступник міського голови Олександр Куртинець, секретар міськради Михайло Рацин, депутати: Собко Віталій, Віктор Товстий, Юрій Примич, Іван Попович, головний спеціаліст відділу архітектури і будівництва міської ради Марина Попдякуник.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити