Засідання IV сесії VIII скликання

Опубліковано .

Відбулось чергове засідання депутатів  Іршавської міської ради.
На сесію назбиралось чимало питань, левова частка яких склали бюджет, земля та благоустрій.
Не оминули увагою і виготовлення проектно-кошторисної документації на виконання робіт по капітальному ремонту вулиць Шевченка, Білецької, Гагаріна в центральній частині м.Іршава з викладанням бруківкою, добудова класних приміщень та приміщень з подальшим розміщенням в них медичного закладу до ЗОШ І ст. с.Собатин, капремонт даху клубу с.Собатин, капремонт внутрішніх вбиралень в ЗОШ №1 І-ІІ ст. м.Іршави та підключення до центральної каналізації, капремонт даху будівель ЗОШ №2 І-ІІІ ст. та Гімназії м.Іршави, капремонт даху ЗОШ І-ІІ ст. с.Лоза, проектування міського парку. Додатково депутатами було внесено ще декілька пропозицій : роботи по водовідведенню та гідроізоляції у приміщенні ЗОШ №1, облаштування скверів біля будинку культури, міської ради та скверу афганців. Всі ці проекти необхідні для того, щоб при появі коштів у 2018 році одразу приступити до виконання робіт.

 З запланованих на це рік, депутати затвердили проектно-кошторисну документацію щодо будівництва каналізації по вул. Миру та вул. Зелена.
Депутатом Віталієм Собком було представлено нову редакцію плану благоустрою. Попередньо план пройшов громадські обговорення, та комісію з питань дотримання законності. Депутати підтримали план.
В продовження теми благоустрою було створено тимчасову контрольну комісію.  До складу комісії увійшли М.О. Рацин, та голови фракцій політичних партій. Також депутати прийняли рішення клопотати перед міськвиконкомом про розширення кола осіб, щодо складання протоколів про адмінпорушення, Зокрема це право надано: І.І. Іванчо, О.А.Чедрик, М.І. Боршош, А.М. Баник, В.Г. Пишний.
Бюджетні питання представляла начальник відділу фінансово-господарського забезпечення, головний бухгалтер Іршавської міської ради Білей Марія Василівна. У виступі йшлося про необхідність затвердження бюджетних програм на 2017 рік, у відповідності до чинного законодавства. Також було прийнято рішення надати фінансову підтримку Іршавському ПВ Хустського ВП ГУ НП в Закарпатській області.
У зв’язку з перевиконанням доходів міського бюджету станом на 01.11.2017 р. рішенням сесії збільшили обсяг доходів та видаткову частину Іршавського міського бюджету.  Завдяки такому рішенню додатково отримали кошти для виплати заробітної плати,заклади дошкільної освіти, Іршавське КП "Тепло-місто" для збільшення статутного фонду, для оплати проведених робіт по благоустрою, футбольна команда «Бужора». 
Дискусії виникли щодо преміювання працівників міської ради, як і на попередній сесії виникало питання з працівниками ДНЗ. Така пропозиція не знайшла підтримки у депутатів, які зауважили, що всі спірні питання і свою думку необхідно попередньо висловлювати на відповідних комісіях, а не під час сесії.
Під час голосування по даному питанню від преміювання відмовились міський голова С.С.Бобик, секретар міської ради М.О. Рацин та староста с.Лоза М.І. Боршош.
Що стосується земельних питань, то всі були обговорені на земельній комісії, по кожному питанню було здійснено виїзд безпосередньо на місце. Депутати надали згоду на розробку проектів землеустрою та технічної документації містянам. Та все ж два питання знову викликали чималу суперечку.  Перше, спірна ділянка по вул. Л.Українки, однак питання відправили на довивчення та з’ясування всіх претензій заявників.
Друге, стосувалось надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Депутат Юрій Примич пропонував зняти дане питання з порядку денного. Однак сесія не підтримала дане рішення, а з питання з'ясування законності будівництва направити звернення Закарпатській обласній державній будівельній інспекції.
Всього на сесії були присутніми 22 обранці, представники поліції, прокуратури, керівник КП «Тепо-Місто"

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити