Благодійний концерт "Розтопи своє серце - допоможемо дітям разом"

Опубліковано .

     У неділю у Іршаві всьоме проведуть благодійну акцію. До всіх небайдужих звертається організаційний комітет акції, та надіються на підтримку та допомогу.
  Разом з вами вже сьомий рік поспіль підтримуємо родини нашого району, до яких постукала невимовна трагедія – онкологічне захворювання у дитини.
  
    За інформацією районного онколога станом на зараз на обліку з новоутвореннями находиться 10 дітей. На превеликий жаль доводиться констатувати, що онкологічне захворювання забрало життя п 'ятирічної дівчинки з нашого району у 2017 році, а у 2014 перестало битися сердечко дев'ятирічного хлопчика. 
   Долучіться до збору коштів, внесіть свою лепту у порятунок маленьких життів. Ці дітки заслуговують на щасливе і безтурботне дитинство. 
    Організатори також додають, що до акції долучився відомий кондитер Юрій Блажин. Під час всієї акції ви зможете придбати ласощі. Виручені кошти буде додано до загального фонду.
З повагою, організаційний комітет районної акції на підтримку онкохворих дітей.
Будь-яку інформацію можна уточнити за номерам телефону 097 90 71 180 – Юрій

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити