В Іршаві всьоме пройшла благодійна акція в підтримку онкохворих дітей.

Опубліковано .

      У неділю 3 грудня в Іршаві відбувся підсумковий сьомий благодійний концерт районної акції в підтримку онкохворих дітей Іршавщини «Розтопи своє серце – допоможемо дітям разом». Метою акції  є збір коштів для діток району, яких вразила важка хвороба. Протягом п’яти тижнів збір коштів тривав по всьому району. До акції долучилися загальноосвітні школи, релігійні громади, державні установи,  підприємства, окремі меценати та всі небайдужі люди.

 Подякувати організаторам та підтримати діток, для яких організована дана акція прийшли голова Іршавської районної ради Віктор Симканинець та Іршавський міський голова Степан Бобик. Дуже приємно що вже постійно до акції долучається Народний депутат України Павло Балога.  Цього року він передав діткам 30 тисяч гривень. Іршавський міський голова на концерті передав кошти організаторам акції.
Вже другий рік поспіль до акції долучається відомий кондитер Юрій Блажин. Всі кошти зібрані від продажі тістечок під час концерту також були передані хворим діткам. Вперше до акції долучився квітковий магазин «Флора». Всі виручені кошти від продажі квітів на концерті теж були долучені до загальної суми.
Під час концерту у залі стояла скринька, всі бажаючі мали змогу вкинути кошти, тим самим долучитися до благодійної акції.
На завершення концерту лічильна комісія оголосила кінцеву суму, яка була зібрана за весь час проведення акції. Цьогоріч завдяки організаторам та всім небайдужим людям вдалося зібрати найбільшу суму за весь час існування  акції – 270 тисяч і 60 гривень. За районного онколога на іршавщині є 10 дітей із новоутвореннями віком від 2 до 18 років.Тож кожна дитина отримала 27 тисяч і 6 гривень.
Хочеться висловити велику вдячність всім хто долучився до  даної акції, а особливо засновнику та головному організатору Юрію Бурясу.
Та найголовніше те, що за допомогою таких акцій вдається достукатися до сердець людей, що б вони не залишалися осторонь біди оточуючих їх людей. 

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити