Лише спільними зусиллями вдасться подолати протипаводкову ситуацію в місті

Опубліковано .

    Останні декілька днів у краї спостерігається дощова погода, через що відбувається підвищення рівнів води не тільки у річках, але й у потічках та низинних зонах. Протягом року було докладено чимало зусиль для розчищення русел річок Іршавка та Синявка, аби уникнути підтоплень дворогосподарств.
     Однак, зливи все ж завдають чимало клопоту містянам. В певній мірі іршавчани самі доклали до цього руку. Самовільне засипання водовідвідних канав, проведення каналізацій на свій власний розсуд, самовільна врізка ливнеспусків в систему каналізації та викидання в неї побутових відходів у підсумку приводять до засмічення каналізаційних та ливневих труб, а як наслідок при сильних опадах - підтоплення.
     Депутати Іршавської міської ради на останній сесії погодили виділення 80 тис. грн. КП "Тепло Місто" та 40 тис. "Водоканалу" на ліквідацію таких надзвичайних ситуації. У Іршаві розпочала роботу спеціальна техніка, яка проводить прочистку значних відрізків каналізаційних мереж. Те, що виходить з труб вкінці дивує, адже основна причина корок в трубі - побутове сміття, а не замулення.
     Прохання до містян, дбайте про чистоту канав, та не викидайте побутове сміття до каналізації і це в певній мірі допоможе уникнути проблем з підтопленням.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити