Мешканці ще одного з будинків по Набережній будуть захищені від дощу

Опубліковано .


У минулому році міськвиконкомом проведено капремонт дахів будинків на Шкільній, 4, Шевченка, 54, а в 2010-2011 – таких змін зазнали будинки на Шевченка – 31-й , 33-тій та частина 35-го. Зараз проводиться реконструкція покрівлі житлового будинку по вулиці Набережній, 1«б». Загальна кошторисна вартість робіт становить більше 400 тисяч гривень. У житловому фонді Іршави нараховується 72 багатоквартирні будинки. “Якщо немає масових невдоволень, то загальний стан житлового фонду можна вважати прийнятним”, - каже головний інженер КП “Тепло-Місто” Михайло Хохлов. Хоча відзначають комунальники і той факт, що всі багатоповерхівки потребують ремонту, на який у бюджеті не має коштів. Наразі латають ті «дири», які вже не можуть чекати.
На перший план сьогодні виходить жахливий стан покрівель деяких багатоквартирних будинків по вулицях Волошина, Чапаєва, Партизанській, Пушкіна, та один із будинків на Шевченка. За словами Михайла Хохлова, комунальники тримають на контролі це питання і намагаються реагувати на звернення жителів – проводять такі собі «поточні ямкові ремонти», руберойдом латають пошкоджені частини дахів. Але це не надовго і на майбутнє на всіх цих об’єктах треба проводити капітальний ремонт, - каже Михайло Максимович.
У міськвиконкомі відзначили, що у плані соціально-економічного розвитку міста на 2013 рік можливо буде включено капітальний ремонт дахів будинків: Шкільна, 19, Шевченка,  56, Пушкіна, 24, Набережна,7 та 2, Партизанська 9 та 1«а».
Разом із тим у міськраді зараз розглядають альтернативні пропозиції і технічні рішення по здешевленню робіт по капремонту дахів багатоповерхівок.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити