Наслідки негоди

Опубліковано .

    Вихідні в районі пройшли напружено, виною став паводок, який за масштабами подекуди перевершив паводок 1998 року. 
    Найбільше постраждали с. Сільце, с. Заріччя, с. Гребля та с. Вільхівка,  з якого частково людей евакуювали. 
    На щастя в місті вдалося уникнути великого підтоплення. Дамба та частково розчищене русло не дала сильно розлитись р. Синявка та р. Іршавка. Синявка вийшла з заплави біля шлюзу поблизу райлікарні. Там жителі прилеглих вулиць та комунальна служба розчищувала русло від дерев.
   

        Однак через засмічення водостічних канав та каналізаційних мереж, а в деяких місцях їх відсутності подекуди у місті виникли значні підтоплення. Зокрема по вул. Фединця, вул. Тітова, вул. Л. Українки,  вул. Коцюбинського, вул. Білецькій та ряду інших.
      Значний  розлив води відбувся по вул. Білецькій біля ДОСААФ. Через неправильне встановлення підприємцем каналізаційного люку вода не мала куди стекти. На місці працювали рятувальники Іршавського ДСНС- відкачали воду та підняли неправильно встановлений люк.
    Наразі комісія міської ради, згідно заяв громадян проводить обстеження тільки житлових будинків та складає відповідні акти.
   Ще раз звертаємось до мешканців міста, дбайте про чистоту канав, ливневих люків та каналізаційних мереж задля уникнення підтоплення.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити