Розширена бюджетна комісія розглядала бюджет Іршавської ОТГ на 2018 рік.

Опубліковано .

    Ведеться кропітка робота над бюджетом Іршавської ОТГ. Вже вдруге зібрались члени бюджетної комісії. Цього разу, у середу в розширеному складі,  за участю голів депутатських комісій та голів депутатських фракцій. 
       Мета – максимально ефективно напрацювати план розподілу коштів, які отримає Іршавська ОТГ. Адже з нового року під управління громади переходять школи Іршави та Лози, заклади позашкільної освіти тощо. Тому, за ініціативи керівництва та депутатського корпусу міської ради на засідання комісії для узгодження порядку передачі об’єктів комунальної власності  та міжбюджетних відносин  були запрошені голова райдержадміністрації Олександр Горін, голова райради Віктор Симканинець, заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола та начальник фінвідділу райдержадміністрації Оксана Симчик.

     Шляхом непростих дискусій та гострих переговорів було прийнято рішення про спрямування одного мільйона гривень з бюджету Іршавської територіальної громади до районного бюджету,  для фінансування позашкільної освіти  та музичної школи у першому кварталі поточного року. За цей час спільна комісія міської та районної ради повинна провести прийом-передачу  закладів освіти та інших об’єктів.
    Також на комісії було опрацьовано чимало питань, пов'язаних з соціально-економічною сферою життєдіяльності міста.
    Проект бюджету на 2018 рік  буде розглянуто також і на засіданні  виконавчого комітету міськради.
   Заплановано, що депутати розглядатимуть бюджет у п'ятницю, 22 грудня на засіданні позачергової сесії Іршавської міської ради.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити