В Іршаві запалали новорічні вогні на Головній ялинці міста

Опубліковано .

    У неділю, 24-го грудня на центральній площі міста відбулось урочисте запалення святкових вогнів на головній ялинці міста.
   Цього року також вдалось  прибрати ілюмінаціями частину дерев, що знаходяться в центрі міста та різдвяний будиночок.
   Саме святкування урочисто розпочалось з виконання різдвяної пісні «Щедрик» у виконанні хору працівників культури під керівництвом Оксани Сідор.  Цього року святкову програму готували учні та вчителі Іршавської ЗОШ №2. Спільно виконали різдвяні та новорічні пісні.

  Не змінною традицією стали флешмоби від танцювальних студій міста, а саме від «Dance of angels» (кер.Юрій Буряс) та  «Be Free», (кер. Звенислава Чорнак).
   Всіх присутніх вітали з прийдешніми святами голова Іршавської районної ради Віктор Симканинець та міський голова Степан Бобик. Побажали, аби місто вже в статусі об’єднаної територіальної громади з нового року розвивалось з новою силою, а іршавчанам та їхнім родинам побажали здоров’я та благополуччя.
   Працівники міської ради пригощали кутею, гарячим чаєм, різдвяним печивом та цукерками, а всі охочі могли сфтографуватись біля святкової фотозони.
    Ще однією родзинкою свята став виступ гостей з Ужгороду- вогняне шоу від «Fire Life».
   Міська рада висловлює щиру вдячність, людям завдяки яким вдалось провести це свято: генеральному спонсору Павлу Балозі, Іршавській ЗОШ №2, районному будинку дитячої творчості, відділу культури і туризму та районному будинку культури, хору працівників культури «Мелодія», ДНЗ№2, КП «Тепло Місто» та керівнику Ользі Чедрик, Сергію Лупаку, квітковій студії «Флора». 

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити