Депутати Іршавської міської ради прийняли бюджет міста на 2018 рік

Опубліковано .

      В пятницю, 22 грудня відбулась VII позачергова сесія VIII скликання Іршавської міської ради. До порядку денного було включено питання затвердження міського бюджету на 2018 рік, затвердження бюджетних програм, програми соціально-економічного розвитку Іршавської ОТГ, затвердження структури Іршавської міської ради, штатного розпису виконавчих органів, виконавчого апарату, структурних підрозділів, відділів Іршавської міської ради.

     

     Бюджет Іршавської ОТГ на 2018 рік представляла головний бухгалтер Іршавської міької ради Білей Марія Василівна. Вона детально представила та розповіла присутнім депутатам про майбутній бюджет, з усіма надходженнями та видатками.  Представила програми, які фінансуються з міського бюджету та основні напрямки програми соціально-економічного розвитку Іршавської ОТГ у 2018 році. У бюджеті вперше представлено фінансування Іршавської музичної школи, з другого кварталу представлено фінансування ЗОШ №1, ЗОШ №2, гімназії та ЗОШ с.Лоза.
    У бюджеті також закладено фінансування спорту: футбол (ФК "Бужора" та футбольний клуб с.Лоза), волейбол, бокс, карате, мотокрос.
     Депутати спільно напрацювали план соціально-економічного розвитку міста. Протягом 2018 року цей план буде удосконалюватись, аби місто мало змогу максимально розвиватися. 
     Приємною несподіванкою для депуттатів було музичне привітання з Новим роком та Різдвом Христовим від учасників вокального ансамблю "Ільничанка" Іршавського районного будинку дитячої творчості (кер. Степан Гавацко).

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити