Святкування Нового року в Іршаві

Опубліковано .

     Весело і святково відмітили Новий рік у місті Іршава. Хоча погода й не сприяла святкуванню, людей на площі зібралося чимало. З самого вечора на площі звучала новорічна та різдвяна музика.  На широкому екрані транслювалися відеоролики про Іршаву та новорічні кліпи.

  

     Не дивлячись на те, що майже цілу новорічну ніч лив дощ люди лише прибували на площу де для них була організована новорічна дискотека, яка  чергувалася з виступами юних талантів іршавщини.Рівно опівночі за місцевим часом іршавчан та гостей міста з Новим роком привітав міський голова Степан Бобик.Також всіх тих, хто прийшов на площу з піснями вітали Вікторія Панько, Катерина Сапожнік, Поліна Тернинко, Анастасія Бокотей, Яна Козарь та Вікторія Воробканич.
     Хочеться відмітити, що хоча людей було чимало святкування пройшло спокійно і без порушень громадського порядку. За це окрема подяка працівникам поліції Іршавського району, які всю ніч чергували на площі.  
    Хоча засмучує те, що не звертаючи увагу на оточуючих, серед яких були і діти, окремі відпочиваючі запалювали петарди чим завдавали незручні жителям міста.
    Міська рада висловлює подяку за звуковий та світловий супровід свята Михайлу Матішинцю  («Матіус Компані») та Юрію Андрелі.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити