Ямкові ремонти "холодним асфальтом"

Опубліковано .

       З року в рік ситуація з дорогами в районі, як і в цілому по країні все більш  катастрофічна. Це помітно і в нашому районі, читачі пам'ятають, як люди перекривали дороги, вимагаючи їх ремонту. 
     Подекуди Укравтодор здійснює капітальний ремонт, а десь - тільки частковий та і той недовговічний. Така постійна доля у центральної дороги міста  Іршава. Минулого року, за зверненням депутатів міською радою було прийнято рішення про частковий демонтаж асфальтного покриття по вул. Білецькій, щоб оцінити можливість та користь такої реконструкції на невеликому відрізку. Така з часом доля очікує і на дорогу від кільця до ринку (вул. Гагаріна). Але поки до роботи не приступили, то вирішують питання, використовуючи холодний асфальт.

        Райавтодор фактично усунувся від ямкового ремонту центральної вулиці ,а вибоїни, що утворилися, мають подекуди в діаметрі більше метру і завглибшки 20 см. Тому було прийнято рішення, використовуючи вперше технологію "холодного асфальту". Силами КП "Тепло Місто" зроблено пробний ремонт вибоїни. Якщо результат буде якісним та позитивним, а також при сприятливих погодних умовах будуть залатані вибоїни навколо кільця, поблизу Укрпошти та кафе "Куба".
      Таким чином міська рада вирішила  хоч трохи полегшити життя автомобілістів на центральних та зменшити кількість заторів, що особливо критично у цей період.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 # Олександр 11.01.2018, 07:38
Що робить міська рада???дороги розбиті повністю, центром проїхати неможливо, світлофорів немає, автомобілі паркуються навіть на пішоході, бардак повний, такого ніде по Україні немає!!! В міськраді в холах по поверхах в квітах скрізь недопалки, накурено, бардак повний, я ьакого як в Іршаві ніде небачив......ЖА ХХХХХХХХ!!!!
Відповісти