Черговості виконання робіт згідно плану соціально-економічного розвитку міста

Опубліковано .

     Сьогодні у міськраді під головуванням заступника міського голови Олександра Куртинця відбулось засідання комісії по затвердженню черговості виконання робіт згідно плану соціально-економічного розвитку міста. На комісії були присутні голови фракцій політичних партій, які представлені у міській раді, директор КП "Тепло Місто" та директор Іршавського комунального підприємства з водопостачання.

Одне з болючих питань - дороги. Питання здійснювати ямковий ремонт чи зняти асфальт і повернутись до бруківки викликало чимало обговорень. Так як центральна дорога не знаходиться на балансі міської ради, то дану проблему будуть вирішувати спільно з власниками - облдержадміністрацією та Укравтодором. 
Однак частково планується здійснити асфальтування технологією "холодний асфальт", як тільки погода сприятиме виконанню даних робіт. 
Також розглядали ремонт бічних вулиць. Першочергово такі роботи виконуватимуться на тих вулицях, де вже готові проекти та після проведення робіт по будівництву каналізаційних та водовідвіних мереж.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити