ЗАПИТУЙТЕ – ВІДПОВІДАЄМО

Опубліковано .

У традиційній рубриці даємо відповіді на найбільш актуальні питання, які турбують міських жителів.
1. Чому не змінюють вікна і двері в ДНЗ №1 та ДНЗ№2?
Кошти на ці роботи повинні надійти із обласного бюджету. Рішенням сесії облради 195 тисяч гривень було виділено на капітальний ремонт фасаду будівлі ДНЗ №2 (заміна вікон та вхідний дверей)  та 100 тисяч гривень на такі ж роботи в ДНЗ №1. Поки що фінансування не розпочато, хоча 100 тисяч гривень повинні були надійти в міський бюджет ще у серпні.
2. По вулиці Шевченка, будинок 33 протікає дах. Чи проводитимуть тут ремонтні роботи?
Капремонт даху тут проводився в 2010 році. Дах знову буде обстежено і виявлені недоліки будуть усунені.
3. Чому міст пофарбували в жовтий колір і встановили ліхтарі замість засобів зовнішнього освітлення?
Відповідне рішення було запропоновано проектантом, як найоптимальніше та отримало схвалення виконавчого комітету та жителів міста.
4. По вулиці Шкільній один із мешканців використовує воду із центральної водопровідної мережі для наповнення власного басейну та рибника, які дії будуть із боку влади?
Міськвиконкомом підготовлено звернення до Державної інспекції сільського господарства у Закарпатській області із клопотанням встановити обставини і законність використання даної земельної ділянки.
5. Чи будуть проводитися якісь роботи на котельні біля новоствореного скверу Ілошваїв?
Вже 5 років цей об’єкт є приватною власністю. Наразі міськрадою ініційовано переговори із власниками щодо ремонту та наданню цій будівлі естетичного вигляду.
6. Чи дійсно земельні ділянки отримуватимуть не міські жителі?
Поки що проект на забудову в урочищах Летище і Ставліш знаходиться в стадії розробки. Коли він буде готовий, то безумовно міськвиконком внесе свої пропозиції райдержадміністрації щодо розподілу, у першу чергу, іршавчанам, про що буде повідомлено додатково.
7. Чи доцільно переносити відділення ДРАЦСу в приміщення, неподалік моргу?
Незважаючи на заперечення висловлені міськрадою та депутатами і те, що міськвиконком взяв на себе зобов’язання платити за опалення в залі урочистих подій, обласне керівництво управління юстиції все ж прийняло рішення перенести Іршавське відділення ДРАЦСу в будівлю ЦРЛ, демонструючи зневажливе ставлення як до думки голови РДА, так і до жителів міста.
8. В місті часто трапляються випадки вандалізму. Чи ще будуть встановлюватися камери відео нагляду?
Сьогодні в Іршаві завершено монтаж 17 пристроїв відео нагляду. Їх ефективність уже мали змогу перевірити. Неодноразові випадки бешкетування відслідковані саме за допомогою цих пристроїв. Зловмисників було знайдено та притягнуто до відповідальності.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
+5 # Сусід 12.10.2012, 20:29
Запитання : чому з районного відділу освіти(районо) по вулиці Шкільна не вивозять сміття??Чому мене і всіх сусідів це турбує? Тому, що кожного дня прибиральниця після прибирання виносить все на двір і спалює. Це невеличке сміттєзвалище димить і вонить до пізньої ночі, а інколи і до ранку. Ми і наші діти дихаємо димом з пласмаси, картону і ще не знати чого.
Прохання до представників міськради, будь ласка, прийміть якісь міри. Невже для такої організації не виділяються кошти для утилізації сміття?
Відповісти
 
 
-1 # месний 13.10.2012, 20:46
5 - А чи не можна котельню перенести а ту споруду вобще знести і розширити скверик?
Відповісти
 
 
+3 # Йсе Я! 15.10.2012, 17:35
4. Чому б таких людей що самовільно роблять захват земельної ділянки, та крадуть від нас воду, просто не пересилити у собатино (табір) там і вода є, і землі немало :)
Відповісти