Проблеми багатоповерхівок міста

Опубліковано .

      З настанням негоди і значних опадів збільшується кількість скарг і зауважень жителів багатоповерхівок на стан житлового будинку. Нарікання викликає і стан загальнобудинкових каналізаційних мереж, побілка під’їздів, заміна вхідних дверей на під’їздах тощо.
       Цього тижня з такими проблемами жителі вулиць Набережної та Шкільної звернулися в міськраду. У розмові піднімалися не тільки проблемні питання а й шляхи їх вирішення. Розуміючи труднощі комунального підприємства «Тепло Місто» з фінансуванням згаданих робіт жителями висловлювалася думка платити більше за утримання будинку та прибудинкової території, але за умови що всі тарифи будуть прозорими і їм буде зрозуміло на що і в яких сумах йдуть їхні кошти.

У розмові з керівником комунального підприємства  «Тепло Місто», яке в основному здійснює обслуговування будинків міста Іршава, було  досягнуто порозуміння щодо вимог жителів і можливість взяття на себе зобов’язань,  після сплати обов’язкових державних платежів і податків всі кошти використовувати на ремонт тих будинків,  жителями яких вони були сплачені.
Така позиція може отримати підтримку і депутатів міськради, адже на останній сесії депутати запропонували виділяти кошти, зокрема на ремонт дахів, першочергово тих будинків де буде співфінансування громади.
Вирішуючи такі складні проблемні питання можна зробити тільки один висновок, лише спільними зусиллями всіх зацікавлених сторін можна добитися певних позитивних результатів.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити