Організаційна робота в Іршавській ОТГ

Опубліковано .

     30 квітня 2017 року відбулись вибори до Іршавської об’єднаної територіальної громади. Фактично з цього дня місто та приєднані до нього два села Лоза та Собатино розпочали підготовку до реорганізації.
     Почалась кропітка робота над об’єднанням бюджетів, створенні єдиної стратегії соціально-економічного розвитку та робота з підготовки прийняття на баланс міської ради шкіл, ДНЗ села Лоза та позашкільних закладів освіти, що існують на території Іршавської ОТГ.

    Наприкінці минулого року депутати Іршавської міської ради 22 грудня ухвалили перший бюджет об’єднаної громади, у якому прописане фінансування проектів які увійшли до плану соціально –економічного розвитку, відділів міської ради, які будуть створені, заробітна плата вчителів, спеціалістів, керівників.
    Добігають завершення оголошені конкурси, щодо підбору керівників відділів економічного розвитку, начальника відділу освіти, охорони здоров'я , культури, молоді і спорту, головного бухгалтера відділу освіти тощо.
    Відомо, які джерела наповнюватимуть бюджет та які саме податки надходитимуть до міського бюджету. Головний із них – ПДФО. Зважаючи на те, що питома вага у власних надходженнях до міського бюджету податку з доходів фізичних осіб складає більше 65 відсотків, надзвичайно важливим питанням є чи правильно визначена його річна сума і як проведено розподіл між районним бюджетом  і бюджетом ОТГ. Надходження цих коштів, передбачених Мінфіном, буде вирішальним у питанні чи буде Іршавська ОТГ фінансово спроможна,  чи  виконуватиме план соціально-економічного розвитку, чи при не поступленні коштів, головний фінансовий документ міста буде бюджетом «проїдання».Орієнтовне надходження ПДФО повинно скласти  32 млн. грн. на рік., але про фактичне надходження можна говорити тільки після лютого-березня місяця.
    Розпочато також роботу по передачі майна на баланс ОТГ. На останній сесії районної ради від 16 січня 2018 року було прийнято рішення «Про безоплатну передачу будівлі Іршавського районного будинку дитячої творчості зі спільної власності територіальних громад сіл, міста району – Іршавської районної ради у комунальну власність Іршавської міської ради об’єднаної територіальної громади.».
    Міським обранцям в свою чергу належить на VIIсесіїVIIIскликання прийняти рішення  щодо утворення централізованої бухгалтерії відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту. Заодно прийняти на баланс Іршавської міської ради бюджетних закладів та майна зі спільної власності територіальних громад сіл, міста а району – Іршавської районної ради у комунальну власність Іршавської міської ради об’єднаної територіальної громади. До цього переліку входять дитяча школа мистецтв, Іршавський районний будинок дитячої творчості, Іршавські ЗОШ № 1 та №2, Іршавська гімназія, ЗОШ та дитсадок села Лоза.                 Також депутати повинні розглянути  рішення  про створення Іршавського міського центру позашкільної освіти та ряд інших питань.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити