Засідала бюджетна комісія

Опубліковано .

    Сьогодні у міськраді засідала постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та контролю за ходом приватизації. 
На засіданні розглядали питання щодо внесення змін до бюджету Іршавської міської ради ОТГ на 2018 рік, проект рішення міської ради про встановлення квартплати попередньо виокремивши вартість вивезення побутового сміття, клопотання Іршавської РДА щодо надання матеріальної допомоги громадянам, які призиваються на службу за контрактом, про проектно-кошторисну документацію на будівництво місту через річку Іршавка в урочищі Ставліш. 

 

   Щодо бюджетних питань, то було прийняте рішення по виділенню коштів для фінансування двох працівників територіального центру, які обслуговують людей з обмеженими можливостями міста Іршави, а також щодо виділення по 1500 гривень громадянам які будуть проходити військову службу за контрактом.
    Щодо звернення керівника комунального підприємства "Тепло Місто", яке  стосується зміни тарифів за надання послуг та розділення платіжного доручення було прийнято рішення розглянути дане питання на виконкомі та провести громадські слухання.
   Серед важливих питань було створення центру позашкільної освіти. Комісія погодила діяльність 30-ти гуртків з відповідним штатним розписом.
    На засіданні міський голова дав доручення освітянській комісії розглянути дане питання та внести пропозицій щодо умов передачі та функціонування місті ДЮСШ.
  Не підтримали члени комісії питання стосовно мосту через річку Іршавка в урочищі Ставліш, мотивуючи тим, що більшість земельних ділянок не належать мешканцям міста Іршава і були отримані власниками поза чергою і без згоди Іршавської міськради.
    В той же час  було наголошено про необхідність виготовлення документації на спорудження мосту через річку Іршавка біля Свято-Іллінського православного храму міста Іршава.

Наостанок було  прийнято рішення провести інвентаризацію приміщень які належать у місті Іршавській районній раді і винести на розгляд району прпопозиції щодо передачі їх на баланс Іршавської міської ради об'єднаної територіальної громади.
Всі рішення ухвалені бюджетною комісією повинні пройти голосування на черговій сесії міської ради, яка відбудеться в п'ятницю, 26 січня.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити