Відбулося засідання виконавчого комітету міськради

Опубліковано .

     Вчора відбулося чергове засідання виконавчого комітету Іршавської міської ради. На розгляд членів виконкому виносилося 15 проектів рішень, які стосувалися, як різних сфер життєдіяльності міста, підняття тарифів на надання комунальних послуг та водопостачання і водовідведення, так і окремих жителів Іршавської ОТГ.

     Найбільше питань розглянутих комісією належало КП «Тепло місто». Виконком погодив прийняття проекту рішення «Про затвердження Іршавському КП «Тепло-Місто» тарифів на роботу однієї години трактора та телевишки», проект  рішення «Про затвердження Іршавському комунальному підприємству «Тепло-Місто» тарифу для населення – квартирна плата та плата за утримання будинку та прибудинкової території житлових будинків, затвердив штатний розпис Іршавського комунального підприємства «Тепло-Місто» та комунального підприємства по водопостачанню Іршавської міської ради на 2018 рік.  
    Також прийняли для громадського обговорення проект  рішення  «Про встановлення комунальному підприємству по водопостачанню Іршавської міської ради тарифів на послуги водопостачання та водовідведення». Директор комунального підприємства по водопостачанню обгрунтував підняття тарифів тим, що з 1 січня 2018 року вдруге піднялась ціна на електроенергію, яка складає основну частину формування тарифу. Всі члени виконкому погодились на те, що потрібно переглянути тарифи. Членами виконкому керівнику водоканалу було наголошено на важливості модернізації системи водопостачання і зниження споживання електроенергії, на що сесією міськради прийнято рішення з міського бюджету виділити кошти на заміну старого обладнання, що дасть змогу заощадити на електроенергії адже нема гарантії, що в майбутньому ціна на неї не буде підніматись.  Наразі проекти рішень стосовно тарифів висвітлені на сайті міськради для  громадського обговорення. Напередодні всі питання стосовно тарифів також були розглянуті та підтримані на засіданні бюджетної комісії.
     Розглянули  члени виконавчого комітету й продовження терміну  дозволів  на торгівлю фізичним особам-підприємцям, затвердили протокол, про адміністративне  правопорушення, що складається посадовими  особами, уповноваженими виконавчим комітетом Іршавської міської ради.
    Серед питань було й надання пільг за відвідування дітьми  з багатодітних родин дошкільного  навчального закладу с. Лоза.
     Також затвердили роботи на шляхах місцевого значення та вулицях міста (припідняті пішохідні переходи).

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити