Днз Іршавської ОТГ забезпечені паливними матеріалами до кінця опалювального сезону

Опубліковано .

       Щороку гостро постає питання опалення та забезпечення нормального функціонування закладів освіти. ДНЗ Іршавської ОТГ підпорядковуються Іршавській міській раді, школи - Іршавській РДА.
      Карантин, який було запроваджено минулого тижня викликав чимало домислів. Особливо гнівно містяни відгукуються про опалення. На щастя, всі дошкільні навчальні заклади повністю забезпечені паливними матеріалами, адже використовуються два види опалювання садочків - газ та альтернативні джерела (дрова та паливні брикети).

 

     На даному етапі газове опалення ще навіть не включали, адже нема на це потреби. Паливних дров є біля 100 м. куб. та закуплено 15 тон брикетів паливних. Минулорічні санітарні обрізання та зрізання аварійних дерев у місті також поповнили резерви садочків. Поряд з цим були укладені договори з Довжанським ЛГ і зараз триває постачання паливних дров у ДНЗ міста.
      Самі дерева тополі, що зараз вирубують в с. Лоза і які завозяться в ДНЗ ще вологі і не дають необхідну температуру, однак за рахунок одночасного використання брикетів вдається за короткий час повноцінно обігріти ДНЗ та забезпечити належний температурний режим. 
      Цих запасів у садочках повинно вистачити до кінця опалювального сезону.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити