Оновленння освітлення вулиць міста

Опубліковано .

   До міськради неодноразово звертались іршавчани та міські депутати з проханням відремонтували та на певних вулицях здійснити заміну вуличного освітлення.
    Зокрема надходили пропозиції по заміні світильників по вулиці Волошина, Партизанська та Борканюка. Зважаючи на обмежене фінансування у міськраді спільно з КП «Тепло Місто» було прийнято рішення, якщо здійснювати закупівлю сучасних світлодіодних світильників то першочергово встановлювати їх на ті вулиці де найбільше пересування людей. Зокрема, враховуючи пропозиції міських депутатів, це можуть бути вулиці Б. Хмельницького, Шкільна, Фединця (в напрямку райлікарні)  та вул.  Набережна.

   Нещодавно світильники які планувались для вулиці Волошина першочергово були встановлені по вул. Фединця, через одну опору, на місці старих освітлювальних приладів. На вулиці Волошина частково було відремонтовано існуючі світильники.
        5 лютого було проведено спільну зустріч керівництва міста та комунального підприємства з жителями вулиці Фединця і враховуючи їхню думку та пропозиції депутатів міськради, 6 лютого було встановлено додаткове освітлення на кожній опорі, що значно покращило освітлення вулиці до райлікарні.
        Така ж робота планується на центральних вулицях міста. Наразі міськвиконком,  КПТМ та депутати міської ради вивчають варіанти  типу та потужності освітлювальних приладів для їх встановлення по вулицях Шевченка, Білецька, Гагаріна та Федорова.
         Триває вивчення набутого досвіду у наших сусідів, зокрема м.Хуст.
     Після детального вивчення цього питання комунальне підприємство розпочне втілення плану реконструкції вуличного освітлення в життя.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити