Міські депутати звернулися з клопотанням до Держгеокадастру

Опубліковано .

     Відбулась позачергова сесія Іршавської міської ради. Сесію скликали у зв'язку з тим, що необхідне термінове звернення від депутатів Іршавської ОТГ до Держгеокадастру. 
   Причина цьому стала оголошена на початку лютого  Кабінетом Міністрів України постанова  "Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель", та розпорядження Кабінету Міністрів України "Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об'єднаних територіальних громад".

    З першого лютого така постанова вступила в дію, а тому громадам потрібно поквапитись і відправити клопотання до Держгеокадастру, адже виготовлення документації буде виконуватись у порядку черги, тобто хто раніше відправить клопотання, тому раніше розпочнуть виготовляти проекти. Попередньо було погоджено чіткий алгоритм: ОТГ направляє клопотання до Управління Держгеокадастру щодо проведення інвентаризації земель, що ще не були передані в користування станом на 01.02.2018, той у свою чергу здійснює інвентаризацію, реєструє в кадастрі і передає земельні ділянки за межами ОТГ у її комунальну власність.
    Депутати таке рішення підтримали одноголосно. Очікується, що у комунальну власність надійде орієнтовно майже 200 га вищезгаданих земель сільськогосподарського призначення, сюди входять землі навколо Іршави, Лозянської та Собатинської сільських рад.
   Також на сесії депутати підписали звернення до керівника Закарпатської ОДА, з проханням  вжити передбачених чинним законодавством заходів, щодо утримання від прийняття розпоряджень керівником Іршавської РДА, щодо зміни цільового призначення земель навколо Іршави.
   Додатково ознайомились з можливими варіантами зміни освітлювальних приладів на вулицях міста. Як ми вже писали, вивчаються всі можливі варіанти, аби найкраще здійснити дані роботи.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити