Ще один «подарунок» для жителів міста

Опубліковано .

       Як виявляється зробили для містян не тільки в земельному питанні, а й в питанні ремонту доріг.
      Офіційно РДА повідомляє наступне:" ДП « Українським державним інститутом з проектування об̍̍єктів дорожнього господарства «Укрдіпродор» виготовляється проектно-кошторисна документація на проведення капітального ремонту автомобільних доріг Кушниця-Лисичево і Брід – Чорний Потік-Загаття, які найближчим часом буде направлено на державну експертизу. Цим же інститутом проведено обстеження дороги Іршава-Ільниця-Білки-В.Раковець-Вільхівка, на яку теж буде виготовлено проектно-кошторисну документацію на ремонт доріг. Також проведено обстеження дороги Берегово-Кам'янське та готується виготовлення проектно-кошторисної документації капітального ремонту ділянки дороги Хмільник-Кам'янське, що буде профінансовано за рахунок коштів обласного бюджету."

        Першочергово були наміри замовити виготовлення проектно-кошторисної документації, щодо ремонту дороги від центру міста до сіл Ільниця-Осій-Білки. Однак з невідомих причин, плани зазнали змін, і проектанти у минулу п’ятницю  приступили до роботи зовсім по інакшому – почали здійснювати заміри від дорожнього знаку Іршава (біля АТП), а не від центру міста. Хоча місто давало згоду на оплату своєї частини дорожнього проекту, а центральні дороги все ще належать до ОДА.
         Очевидно, що мова йде про невиділення коштів на капремонт центральних доріг в межах ОТГ і виключенням з розробки проекту власники самоусуваються від проблем цих доріг і в результаті передадуть їх у підпорядкування Іршавської ОТГ в існуючому жахливому стані. Зрозуміло, що такий розподіл не принесе користі ні РДА, ні ОТГ.
       Водночас викликає подив таке розмежування дороги, адже щоб доїхати до Ільниці потрібно ж перетнути і місто.  А 90 відсотків транзитного транспорту не належать жителям міста. Чому Ільницю і решту сіл включено в проект, а Іршаву викинуто?
      Всі згодні – дороги потребують капітального ремонту адже аварійний стан центральних  доріг міста  та в с. Лоза не критикував лише лінивий. Колишній власник Облавтодор, відписував міськраді, що дороги дійсно в аварійному стані і розпочнуть  ремонт в с. Лоза з появою коштів, потім що клопотатиме перед ОДА про виділення фінансування у 2018 році. Але як бачимо, нажаль  все закінчується обіцянками.
Лист Облавтодору додається.
 

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити