Молоді й активні іршавчани розпочинають роботу

Опубліковано .


Молодь – це наше майбутнє. Сьогодні частина молодих людей бере активну участь у громадському житті міста чи країни, в той час , як інша чистина дає перевагу спокійному розміреному життю і не бажає «брати на свою голову зайві болячки». Щоб спонукати та заохочувати юнацтво до активного життя, при міськвиконкомі Іршави створили Молодіжну раду. Ця організація діє вже другий рік. В основному її членами є учні міських шкіл, але взяти участь у її роботі може будь-хто із містян. Днями при міському голові пройшло перше засідання членів Молодіжної ради в цьому навчальному році. Під час зустрічі було досягнуто домовленості про те, що засідання будуть проводитися щомісяця, а якщо буде потреба, то і частіше.
Загалом, вже перша зустріч стала результативною. По-перше, наступного дня відбувся запланований суботник за участю членів молодіжної організації, по-друге, було досягнуто домовленості про їх участь у проведенні соцопитування міських жителів щодо доцільності будівництва амфітеатру в міському парку.
По правді радує те, що учні цікавляться проблемами міста. Зокрема зауважили, що деякі міські дороги потребують негайного ремонту. Також розпитали міського голову про долю недобудованого басейну на базі ДЮСШ, світлофорів, що не працюють, але ще «звисають» над дорогами. Запропонували на літо розбити волейбольну площадку, місця відпочинку на «зарінку». Також учнів турбує доля соціально-незахищених верств населення міста. Тож у ході розмови вирішили організувати до новорічно-різдвяних свят хоч якусь допомогу таким громадянам. До речі, благодійні акції – один із напрямків роботи Молодіжної ради. У цьому році до 9 травня члени молодіжної організації відвідали ветеранів міста та вручили їм продуктові набори. Свою підтримку молоді тоді висловив Павло Балога і допоміг в організації такого заходу.
Крім того, одним із напрямків роботи Молодіжної ради є організація масових заходів у місті. На її рахунку вже є свято запалення новорічної ялинки, концерт до 8 березня, участь у святкуванні Дня міста тощо.
Загалом така робота дає стимул молодим людям працювати, відчути себе та свою роботу корисною для міста. Також  це можливість обмінятися новими думками, планами і досвідом.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити