Зустріч з жителями вулиці Тітова

Опубліковано .

     Вчора  відбулась спільна зустріч керівництва міста та директора комунального підприємства по водопостачанню з жителями вулиці Тітова. 
      Основна тема обговорення – капітальний ремонт існуючої гілки водопроводу та дороги.
    У ході дискусій, обговорень та заслухання всіх думок і пропозицій було погоджено, що першочергово потрібно зробити капітальний ремонт водопровідної системи, і тільки після цього приступити до ремонту вулиці. 

 

     На даний час  завершено будівництво каналізації,  однак є чимало дворогосподарств, що  не підключилися  до каналізаційної мережі міста.
    Було   дано доручення директору комунального підприємства по водопостачанню повідомити всіх жителів про необхідність здійснення підключення до 1 квітня 2018 року, інакше провести підключення до каналізаційної мережі буде неможливо, адже призводитиме до руйнації дорожнього покриття. 

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити