Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Опубліковано .

      У міській раді відбулось засідання виконавчого комітету. Як завжди міськвиконком розглядав питання надання дозволів, зміни поштових адрес та вкотре розглядали питання підняття тарифів на надання послуг комунальними підприємствами міста.
     Виконком погодив встановлення нових тарифів комунальному підприємству з водопостачання та водовідведення, а от підняття тарифів для КП  «Тепло-місто» для населення, а саме квартирна плата за утримання будинку та прибудинкової території житлових будинків вирішили відкласти, та знову повернули на громадські обговорення. Членами виконкому досягнено домовленості про необхідність проведення робочої наради у міськвиконкомі за участі КП "Тепло місто", членів міськвиконкому, депутатів міськради та жителів вул. Набережна.  Для КП «Тепло Місто» також погодили тарифи на роботу однієї години трактора та телевишки – 200 та 300 гривень відповідно.

   

Серед загального,  члени виконкому затвердили ряд дозволів на ведення підприємницької діяльності у місті, затвердження поштових адрес та  надання пільг для багатодітних родин на відвідування дітьми садочків.
   Погодили порядок демонтажу самовільно встановлених тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності та МАФів на території ОТГ, та погодили визначення об’єкту для відбування адміністративного стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити