У місті розпочалися роботи по благоустрою

Опубліковано .

         Центральна площа – обличчя міста, з появою на ній сонячного годинника та унікального дизайну та орнаменту, без перебільшення стала однією з  родзинок міста.
        Однак підхід до неї зі сторони Іршавського районного будинку культури у дощову погоду майже не можливий, тому було прийнято рішення підняти рівень і вимостити бруківкою, тим самим полегшити рух пішоходам та додатково розширить площу.
         В минулому році бруківкою було викладено ряд тротуарів по місту (по вул Б. Хмельницького та Фединця). В цьому році роботи будуть продовжені, а першочергово розпочнеться реконструкція доріжок у сквері біля ЗОШ №1.
        Цьогоріч  погода дозволяє розпочати обрізку дерев з лютого місяця. КП «Тепло Місто» інтенсивно розпочало обрізку сакур. Паралельно ведеться прибирання скверів.  Вже розчищено канаву по вулиці Ніколаєва де було зрізано чагарники та прибрано сміття. Наразі комунальники працюють на відрізку від вул. Гагаріна вздовж ж/д колії до вул. Першотравнева.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити