Вивчення досвіду міст-сусідів

Опубліковано .

     Місто потребує оновлення паркових зон, освітлення вулиць, реконструкцію існуючих об'єктів благоустрою, і як ми вже писали, вивчаються всі можливі варіанти як здійснити дані роботи як найкраще.
    Для максимальної ефективності від виконання таких робіт, міський голова, керівник КП «Тепло Місто» та працівники міськради вивчають досвід проведення реконструкції у наших сусідів. На цьому тижні було здійснено поїздку до м. Хуст. Адже останні два роки у Хусті відбулись позитивні зміни з реконструкції об'єктів благоустрою, освітлення, тощо.

 

    Нашим представникам  було показано для ознайомлення технічну документацію та проведено огляд реконструкції міського парку, елементів благоустрою у м. Хуст  та проведено огляд робіт з реконструкції освітлення. Тут нещодавно встановили нові вуличні світодіодні світильникии, потужністю 50 ВТ, що зі слів хустського міського голови цілком достатньо для освітлення вулиць та в певній мірі заощаджує кошти.
    Для визначення оптимального варіанту в Іршаві, після візиту було встановлено чотири світильники різної потужності по вулиці Гагаріна (від переїзду в напрямку с. Ільниця): 2 – 100 ВТ, 1 – 70 ВТ, 1 – 50 ВТ. Шляхом візуального спостереження та врахування ціни і якості освітлення, адже ціни між 100 ватним світильником і 50 різниться від 1700 до 600 гривень, і складає більше ніж в 2, переконливо просимо жителів міста оцінити роботу згаданих освітлювальних приладів і внести свої пропозиції за телефоном  +380978575132 або у своїх відгуках на сайті.
    Після узагальнення цих пропозицій буде прийнято рішення щодо реконструкції освітлення центральних вулиць міста - вул. Шевченка, Білецька, Гагаріна, Федорова.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити