КП "Тепло Місто" продовжує прибирання міста згідно плану благоустрою

Опубліковано .

   З настанням сприятливих погодних умов працівники Іршавського комунального підприємства "Тепло Місто" раніше запланованого почали обрізку дерев та прибирання міста.
      Минулого тижня було здійснено часткову обрізку крон сакур в центрі та обрізку дерев у скверах, разом з тим розчищено кущові насадження від чагарників та сміття.

           
       Не оминули увагою і територію вздовж вузькоколійки, від автостанції до ЗОШ №1. На даному відрізку працівники комунального підприємства розчистили по обидві сторони територію вздовж колії, зібрали чимало викинутого пішоходами сміття та вирізали чагарники. Особливу увагу приділили відрізкам по вул. Ніколаєва та центральному парку, адже на цих ділянках найбільше скупчення сміття.
         Роботи й надалі продовжуватимуться. Заплановано розчистку по вул. Шкільна та берегів річки Іршавка.
      Переконливо просимо іршавчан дотримуватись порядку та не смітити собі під ноги, давайте дбати про рідне місто разом та шанувати працю інших.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити