ФК «Бужора» Іршава веде підготовку до футбольного сезону

Опубліковано .

    В розпалі зимова першість з футболу Закарпатської області. Вперше з 2010 року серед заявлених команд -  ФК «Бужора» Іршава. За словами керівництва клубу Василя Лазорика, віце-президента Кормоша Василя  та головного тренера Михайла Рацина, головна ціль участі у турнірі є тренувальний процес та підготовка команди до обласного чемпіонату.
Значно підсилили команду футболісти юнацького складу, які у 2017 році стали чемпіонами області: Кормош Василь, Костак Іван, Кинів Василь, Ломага Мирослав, Полянський Михайло, Березнай Василь, Кинів Іван, Митровці Даніель.

 Фотографії Євгена Свищо. Сайт "LOBDA.AT.UA"               

 Також керівництвом клубу було прийнято рішення запросити до клубу колишніх гравців Івана Бандуровича, Чедрика Михайла, Ломагу Андрія, Остафійчука Олексія. На запрошення відгукнувся лише Іван Бандурович, який завдяки своєму досвіду відразу став лідером команди і заслужено призначений капітаном команди.
       На сьогоднішній день ФК «Бужора» провела 3 матчі:
-         ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Заріччя»       – 2:0;
-         ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «В. Копаня»   – 2:0;
-         ФК «Фанчиково» – ФК «Бужора» (Іршава)  – 1:2.
    За результами зіграних матчів ФК «Бужора» посідає друге місце у таблиці після ФК «Заріччя», що вже забезпечило собі вихід з групи. Для виходу з групи іршавчанам потрібно не програти у вирішальному матчі проти ФК «Карпати» Рахів, яка відстає від «Бужори» на три очки. Матч відбудеться, як і решта поєдинків цієї групи у м. Виноградів на стадіоні «Пластмасовик» у неділю 4 березня 2018 року.
Початок о 13.00 год. Запрошуємо всіх вболівальників підтримати свою команду.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити