Перші самостійні кроки ОТГ - КП "Тепло Місто" отримало нову техніку

Опубліковано .

       Не зважаючи на труднощі та  відмову у фінансуванні з державного дорожнього фонду та ДФРР, Іршавська ОТГ все ж почала робити перші самостійні кроки - на цьому тижні  придбала вкрай необхідний для роботи комунального підприємства "Тепло Місто" багатофункціональний  трактор  МТЗ 82.1.
         Придбання машини трохи розтягнулось в часі, адже купівля проводилась з дотриманням всіх вимог законодавства – через систему Прозоро. Після завершення торгів пройшли перевірку, і от днями в Іршаву було доставлено новий багатофункціональний транспорт. 

         
   Однією з його переваг є те, що ця техніка може виконувати роботу будь-якої складності за допомогою навісного обладнання. Додатково планується докупити  щітку для підмітання, відвал для чистки снігу, пристрій для розсипання соляної суміші та, що дуже важливо, навісне екскаваторне обладнання.
      Незважаючи на штучні перепони депутатський корпус та міськвиконком намагається робити все можливе для виконання плану соціально-економічного розвитку ОТГ.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити