У Іршаві функціонує пункт обігріву на базі Товариства Червоного Хреста

Опубліковано .

     Через зниження температури та погіршення погодних умов, на базі медико-соціального центру Іршавської районної організації Товариства Червоного Хреста України з 26 лютого працює пункт обігріву.
     Тут відвідувачі можуть не тільки зігрітися, але й отримати першу допомогу та випити гарячого чаю з печивом та цукерками, отримати теплий одяг та пообідати.
   Особливо зараз є актуальною робота нашої їдальні, де харчуються гарячими обідами безхатченки та малозабезпечені громадяни  Іршави та району. 
    Від сьогодні пункт обігріву працюватиме цілодобово.
   Нагадуємо, що постійно в організації функціонує банк одягу, особливо зараз в люті морози можуть отримати теплі речі, які їм в край необхідні. 
   Наполегливо закликаємо, якщо побачите людину, якій необхідна допомога, то допомогти їй дістатись товариства Червоного Хреста у м.Іршава.
Адреса: 
м.Іршава, вул.Білецька, 14.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити