Відбулось засідання IX позачергової сесії VIII скликання

Опубліковано .

    У середу, 7 березня, у сесійному залі Іршавської міської ради відбулось засідання IX позачергової сесії VIII скликання. Загалом до порядку денного увійшли питання з різних сфер життєдіяльності ОТГ, які попередньо пройшли обговорення та були прийняті на відповідних депутатських комісіях. 
   Одне з важливих рішень, яке було прийнято на сесії - це передача майна на праві оперативного управління , затвердження комісії та акту приймання-передачі майна. З метою впорядкування документації і встановлення єдиного балансоутримувача, вирішили передати відділу освіти, охорони здоров'я, культури, молоді і спорту Іршавської міської ради, на безоплатній основі в оперативне управління з правом балансоутримувача майно та їх основні засоби і матеріальні активи комунальної власності Іршавської міської ради, а саме бюджетні заклади освіти , що розташовані на території Іршавської ОТГ.
         Депутати затвердили також перелік назв площ, вулиць, провулків, на території Іршавської ОТГ,  "Програму стимулювання інтелектуального розвитку учнів "Обдаровані діти" на 2018-2020 роки та "Програму забезпечення обробки інформації з нарахування та виплати соціальних допомог та компенсацій пільговим категоріям Іршавської ОТГ на 2018 рік".
    У ході дискусій і зауважень депутати перенесли розгляд "Програми соціально-економічного розвитку Іршавської міської об'єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки", на наступне сесійне засідання.
Змін зазнав і тендерний комітет, за квотою політичної партії "Наш Край" було виведено зі складу комісії підприємця через конфлікт інтересів, та ухвалено вхід до складу комісії Пацкан Людмилу.
У блоці земельних питань депутати згідно висновків земельної комісії дали дозволи громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення садівництва, передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, розробку технічної документації із землеустрою, затвердили технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж, надали дозвіл на розробку детального плану території для будівництва духовно-просвітницького комплексного центру Грекокатолицькій громаді м.Іршава.
   Одним з важливих пунктів стало розгляд питання про виділення двох земельних ділянок комунальної власності несільськогосподарського призначення, для продажу на земельних торгах у 2018 році.
Безпосередньо на сесії депутати додатково дали згоду на відведення у користування та розробку проекту щодо облаштування стоянки для автомобілів  біля райсуду згідно зі зверненням Державної Судової Адміністрації. Однак тільки за певних умов, а саме: облаштування парковочної зони на землях загального користування, без права обмеження доступу до парковки для жителів міста та без зміни цільового призначення землі.
    Під час розгляду бюджетних питань, депутат міської ради Оксана Булеза звернула увагу на необхідність придбання для сімейної медицини у Іршавській ОТГ засобів для експрес аналізів крові, кардіографа та ще ряд необхідних речей, які полегшують роботу сімейних лікарів та зможуть покращити їх послуги.
Також обранці розглянули депутатські запити Віталія Собка, у яких він просить підтримати будівництво площадок для зайняття з велоспорту та воркауту. Міська рада завжди підтримує ініціативи, які сприятимуть розвитку здорової та інтелектуально розвинутої молоді.
    З усіма прийнятими проектами рішень можна ознайомитись безпосередньо на сайті Іршавської міської ради.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити