Чергове засідання виконкому

Опубліковано .


Вчора відбулося чергове засідання виконавчого комітету Іршавської міської ради, на яке були запрошені завідуючі всіх дошкільних навчальних закладів міста і керівники комунальних підприємств: «Тепло-Місто» та водоканалу. Одним із основних на порядку денному було питання про стан виконання заходів по підготовці міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років. З цього приводу доповідав головний інженер КП «Тепло-Місто» Михайло Гаджега. За його словами, в цілому всі заплановані заходи виконано. Зокрема, проведено ремонт даху котельні, у відповідний стан приведено систему опалення та, згідно розпорядження, з 15 жовтня котельні запущено в роботу. Всі виконані заходи перевірені інспекцією по енергонагляду, про що видано акт готовності теплового господарства в осінньо-зимовий період. Однією не вирішеною проблемою залишається несправність в системі теплопостачання в ЗОШ №2, які лишилися ще з минулого року. За словами Михайла Гаджеги, до кінця тижня спеціалісти приступлять до усунення виявлених несправностей.
З приводу заходів по підготовці до зими житлового фонду виступив заступник начальника КП «Тепло-Місто» Михайло Хохлов. Він відмітив, що вдалося провести капітальний ремонт системи каналізації по Набережній 1«б» (ліва частина), частковий ремонт дахів на будинках по Шевченка 54, Шкільній,3 та 4 та ряд інших заходів.
Керівники дошкільних навчальних закладів відмітили проблемні питання у садочках.
Таким чином, заслухавши інформацію, члени виконкому прийняли рішення про проведення ремонту системи опалення спортзалу ЗОШ №2; закупівлю бензо- або електричних пил для спилювання аварійних дерев на території міськради і розпилювання паливних дров в ДНЗ міста; проведення роботи по відновленню даху та водостічних труб ДНЗ №1 та ремонту даху і водостічних труб ДНЗ №3; про проведення перевірок димовідвідних каналів будинків комунального житлового фонду та бюджетних установ та винесли на розгляд сесії питання про внесення до програми соціально-економічного розвитку міста на 2013 рік капітальний ремонт даху будинку №22 по вулиці Волошина.
Наступним присутні затвердили робочий проект на проведення будівельних робіт по реконструкції водопроводів та влаштування колодязів із вузлами обліку в м.Іршава (кошторисна вартість проекту – 289 511 грн.).
Також члени виконкому обговорили і надали свідоцтва на право власності, дозволи на торгівлю громадянам, які звернулися у міськраду з вищевказаних питань, та проголосували за надання пільг при оплаті за харчування в ДНЗ.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити